Pomimo tego, że samochody są najszybsze, jakie kiedykolwiek grały w historii tego sportu, Formuła 1 w 2018 roku to znacznie więcej niż czysta prędkość. Imponująca jest techniczna charakterystyka jazdy najszybszymi, najbardziej zaawansowanymi samochodami na świecie, coś, co Codemasters robi bardzo dobrze, aby przedstawić je w F1 2018, a doświadczenie jest tym lepsze. Za kierownicą, zaktualizowany, bardziej zawiły model opony i nowe elementy sterowania systemem odzyskiwania energii pchają grę bliżej realistycznej symulacji niż ta, którą kiedykolwiek było wcześniej. Ta zmiana stanowi uzupełnienie niektórych inteligentnych zmian w trybie kariery dotyczących aktualizacji i interakcji z mediami, które rozszerzają i rozszerzają atrakcyjność gry poza jeden sezon.

F1 2018 powraca do siatki startowej z ogromną liczbą różnych trybów gry. Przejmij kontrolę nad swoim ulubionym kierowcą podczas weekendu Grand Prix lub poprowadź go do tytułu w jednym z wielu wydarzeń mistrzowskich w różnych dyscyplinach. Jeśli ścigasz się z innymi graczami, F1 2018 zawiera zarówno rankingowe, jak i nierankingowe lobby graczy wieloosobowych, a także pełne, 21-wyścigowe mistrzostwa online dla wielu graczy, które można ścigać zarówno z nieznajomymi, jak i przyjaciółmi. Ale gdzie F1 2018 świeci najjaśniej, to w trybie kariery, w której widzimy, jak wcielasz się w rolę stworzonego na zamówienie debiutanta, który jest nowy na padoku F1, świeżo podpisany z wybranym przez ciebie zespołem.

Kogo podpisujesz, podyktuje oczekiwania dotyczące wydajności określone w Twojej umowie na nadchodzący sezon. Zarejestruj się w pierwszorzędnym zespole, takim jak Mercedes lub Ferrari, a otrzymasz samochód, który zarówno będzie zdolny – i oczekuje – wygrywać w każdym wyścigowym weekendu. Zaloguj się w mniejszym zespole, takim jak Williams lub Toro Rosso, a będziesz musiał dostosować swoje oczekiwania do bardziej realistycznego poziomu wydajności i pomóc zespołowi w podnoszeniu porządku poprzez ulepszanie wydajności budynków, aby zwiększyć swoje szanse.

Nowe części osiągów szybko pojawią się w F1 2018, po aktualizacji systemu aktualizacji, aby zapewnić więcej punktów zasobów do wypełniania celów zespołu. Stały przepływ dobrych wyników oznacza teraz, że możesz pozwolić sobie na wprowadzenie wielu ulepszeń do kolejnych wyścigów, dając zauważalnie lepsze osiągi i lepsze ujęcie w lepszym finiszu w przyszłych wydarzeniach. Szybszy przepływ ulepszeń wydaje się dużo bardziej satysfakcjonujący niż powolny przebieg poprzednich gier, pozwalając Ci uzyskać wymierne korzyści z opozycji w ciągu sezonu. Aby na dłuższą metę zachować zainteresowanie, zmiany przepisów pod koniec roku mogą całkowicie wymazać drzewo uaktualnień, resetując kolejność siatki w procesie, umożliwiając nowym zespołom wznieść się na szczyt, a obecne dominujące zespoły wpaść do pomocy.

Każdy zespół ma unikalną ścieżkę uaktualnienia dla każdego z czterech działów wydajności, a każdy z nich może być bezpośrednio uzależniony od twoich interakcji z mediami, które będą cię atakować od czasu do czasu po sesji z pytaniami o twoją wydajność. Utrzymanie wysokiego poziomu morale zespołu spowoduje obniżenie kosztów modernizacji oraz zmniejszenie szans na części podczas ich rozwoju, a wypowiadanie niewłaściwej rzeczy i ich denerwowanie będzie miało odwrotny skutek. Chociaż odpowiadanie na te same pytania regularnie staje się męczące szybko, wynikające z tego zmiany morale w twoim zespole sprawiają, że jego praca jest tego warta.

Wykonywanie powyższych oczekiwań stawia Cię w lepszej pozycji do negocjacji kontraktowych, które dzięki zmianom w systemie uaktualnień, wydają się bardziej odpowiednim i satysfakcjonującym procesem niż wcześniej. Wysoka wartość kierowcy zapewnia więcej miejsca na ofertę, która wygeneruje więcej punktów zasobów, w tym nowe dodatki do umów, które mogą zapewnić silne bonusy z dodatkowych punktów zasobów w przypadku aktualizacji do szybszych przystanków.

Jedynym rozczarowaniem pozostaje system obrażeń wyciszonych, po wyróżnieniu marki tytułów Codemastera, po raz kolejny wyglądający jak niezmieniony od początków serii.

Osiem nowych klasycznych samochodów dołącza do dwunastki zeszłorocznej F1, reprezentując wspaniały zestaw pojazdów z historii sportu oraz potworne bestie sezonu 2018. Wszystkie samochody gry wyglądają nienagannie odtworzone; Skrupulatny detal wingletów i włókna węglowego w nowoczesnych samochodach jest główną atrakcją, pomimo tego, że w okolicy kokpitu malowano „halo”. Każda z 21 lokalizacji gry dostała też odrobinę farby i wyglądała wspaniale, niezależnie od tego, czy chodzi o światła, pieczenie słońca czy ulewę. Po raz pierwszy dołączył do kalendarza nowy Circuit Paul Ricard we Francji, labirynt labiryntu asfaltu i kolorowych linii z nieco zagmatwanym układem oraz powrót potężnego Hockenheimringa w Niemczech, osobistego faworyta. Jedynym rozczarowaniem pozostaje system obrażeń wyciszonych, po wyróżnieniu marki tytułów Codemastera, po raz kolejny wyglądający jak niezmieniony od początków serii.

Różnica w stylu jazdy pomiędzy nowoczesnymi a klasycznymi samochodami jest ogromna; tam, gdzie nowoczesne samochody wymagają pewnej finezji dzięki sterowaniu, aby uzyskać największą prędkość, starsze samochody pozwalają

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *